KUVAYİ MİLLİYE İZMİR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUVAYİ MİLLİYE İZMİR

YENİDEN KUVAYİ MİLLİYE RUHU hareketine gönül veren destekçilerin paylaşım platformu gönüllü grubudur

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!!

2 posters
YazarMesaj
tc-tim
destekçi
destekçi
tc-tim

TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!! Empty
MesajKonu: TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!!   TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!! I_icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 12:59 am

1. Ekonomisiyle - Banka - finans kaynaklari - Endüstri - Sanayi ve Yan sanayinin desteklenmesi yabacilara özellestirmelerin yeniden gözden gecirilip tekrar düzenlenmesi! (özkaynaklarimizin korunmasi)
2. TBMM siyle! (Politikacilarimiz - Partiler bagli kurum ve kuruluslar)
3. VAKIFLARIMIZ! (Vakif ve dernek adi altinda sahteliklere - kalpazanliklara son verilmesi bunlarin belirlenmesi)
4. BAZI "sözde" AYDINLARIMIZ! (aydinlik adi altinda Türklügü inkar etmeleri gibi!)
5. Tarimsal ve Hayvancilik alanlarinda daha fazla verimlilik saglanmasi (Citfcilerimize AB'den mal edilen KOTA nin kaldirilmasi)
6. Stratejik öneme sahip herseyimiz ile
Yani kisacasi her alanda tam bagimsiz bir Türkiye!

Not: *Ilegal örgütlenmelerin / tarikat-lar / Mason lojalari / her türlü terör örgütlenmelerinin kesinlikle yasaklanmasi!
*Laiklik derken bunun kiliselere de uygulanmasi! (Örnegin Bartonun Ekümenik istemesi gibi vs.)
* Her alanda gercek Milli Istihbaratin saglanmasi (gizli yada aleni ülke aleyhinde ki tüm iliskilerin bertaraf edilmesi buna karsi radikal önlemlerin alinmasi)
*Müttefik ülkelerin konumu - tutumlari vs. güncel olarak dikkate alinmasi
http://www.tc-tim.com
ATİLLA TOKER
destekçi
destekçi
ATİLLA TOKER

MesajKonu: Geri: TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!!   TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!! I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:54 am

TAM BAGIMSIZ VE SORUNSUZ BIR TURKIYE ISTIYORUZ
tc-tim
destekçi
destekçi
tc-tim

MesajKonu: Geri: TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!!   TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!! I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 1:55 pm

Kisaca özetlersek;

"BAŞI DİK DEVLET ONURLU MİLLET!"
http://www.tc-tim.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: NASIL BİR TÜRKİYE İSTİYORUM   TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!! I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:01 pm

MUTLU VE HUZURLU BİR TÜRKİYE VE DÜNYA İSTİYORUM...
ÖZGÜR VE BAĞIMSIZ BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
HER ŞEYDEN ÖNCE HAK VE ADALETİN YERİNİ BULDUĞU BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
GERÇEKLERİ SÖYLEMEKTEN VE GERÇEKLERİ GÖRMEKTEN KORKMAYAN VATANDAŞLARDAN OLUŞAN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
DÜŞÜNEN, ÜRETEN, DÜNYAYA İLMİN VE BİLMİN IŞIĞINI YAYAN, YOL GÖSTEREN, ÇIĞIRLAR AÇAN, İNSANLIK BAYRAĞINI HAKKIYLA TAŞIYAN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
KORKMAYAN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
KORKUTMAYAN AMA HAKSIZLIĞA DA MÜSAADE ETMEYEN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
TOPRAĞINA, EKONOMİSİNE, BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNE VE DAHİ NAMUSUNA!!! SAHİP ÇIKAN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
ONUN BUNUN ÖNÜNDE, TESPİH BÖCEĞİ GİBİ EĞİLİP BÜKÜLMEYEN GERÇEK DEVLET ADAMLARININ, GERÇEK HALK VE MİLLET EVLATLARININ ÖNDER VE YÖNETİCİ OLDUĞU BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
VATANDAŞLARININ "ADAM SENDECİ OLMADIĞI, BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN DEMEDİĞİ, PARAYA VE GÜCE DEĞİL, SADECE VE SADECE HAKKA VE HAKLILIĞA BOYUN EĞDİĞİ BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
HAK VE HUKUKUN, GERÇEK DEMOKRASİ VE CUMHURİYETİN, KURULUŞ FELSEFESİNDE "MİLLİ RUHUNU" BULDUĞU VE DEVAM ETTİRDİĞİ BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
KİMSENİN BİRBİRİNİ İTİP KAKMADIĞI, BİRBİRİN DIŞLAMAYIP, KÜÇÜMSEMEDİĞİ, BİRBİRİNİ EKMEĞİNE GÖZ DİKMEDİĞİ, BİRBİRİNE ÇELME TAKMADIĞI, AKSİNE GELİŞME VE MEDENİYET YOLUNDA ÖZGÜR FİKİRLERİN VE PROJELERİN BİRBİRİYLE YARIŞTIĞI BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
KİMSESİZLERİN KİMSESİ, DERTLİLERİN DERT ORTAĞI VE ÇARESİ, YOKSUL VE FAKİRİN DERMANI, ACILARA UZANAN VE KURTARAN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
YURTTA VE DÜNYADA BARIŞIN SİMGESİ VE SAĞLAYICISI OLABİLEN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
ATASINA, ECDADINA, ŞEHİDİNE,GAZİSİNE, ÜLKESİNE HER TÜRLÜ HİZMET ETMİŞİNE SAHİP ÇIKABİLEN BİR TÜRKİYE İSTİYORUM...
DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN, TÜRKİYE DİYE İSMİ ANILDIĞINDA, "HAA EVET BEN O ÜLKEYİ BİLİYORUM, O ÜLKE ADALETİN,HUZURUN VE BARIŞIN TÜM DÜNYAYA HAKİM OLMASI İÇİN ÇOK EMEK VERDİ, VERMEYE DEVAM EDİYOR, KEŞKE ORALARI BİR GÖREBİLSEM, BU ÜLKEDE YAŞAYANLARIN, HAK VE ADALETTE, İLİM VE BİLİMDE BU KADAR İLERİ OLMALARININ SIRRINI ANLAYABİLSEM DE, BEN DE ÜLKEMDE BU GÜZELLİKLERİ GETİREBİLSEM..." DİYE GIPTA İLE BAKILAN VE ÖZENİLEN BİR ÜLKE AKILLARA GELMESİNİ İSTİYORUM VE BUNUN GERÇEKLE BİREBİR UYUŞMASINI İSTİYORUM"....
DAHA NELER NELER İSTİYORUM ÜLKEM, TOPRAĞIM İÇİN, KİMBİLİR BELKİ BİRGÜN HEPSİ TAMAMIYLA GERÇEKLEŞİR??? İNŞALLAH O GÜNLERİ GÖREBİLİRİZ...

TAM BAGIMSIZ TÜRKiYE!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye Aşığıyız.
» AB'ye UYUM SÜRECİNDE, TÜRKİYE'DEN KOPARILMAYA ÇALIŞILAN GÜNEYDOĞU ANADOLU