KUVAYİ MİLLİYE İZMİR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUVAYİ MİLLİYE İZMİR

YENİDEN KUVAYİ MİLLİYE RUHU hareketine gönül veren destekçilerin paylaşım platformu gönüllü grubudur

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Serkan Baştuğ

3 posters
YazarMesaj
bastug

Ben Serkan Baştuğ Empty
MesajKonu: Ben Serkan Baştuğ   Ben Serkan Baştuğ I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 8:43 pm

Merhabalar, Ben Serkan Baştuğ Basın yayıncılık ve Madencilik meslekleri ile uğraşmaktayım Böylece aslen İzmir li olmama rağmen Kahramanmaraş,Kilis ve Gaziantep taraflarında da bulunmaktayım. Mail adresim bastugserkan@hotmail.com ve izmir@alsatmedya.com Elimizden ve gönlümüzden partimiz için gerekeni yapacağımın unutulmaması dileğiyle. Saygılarımla
Misafir
Misafir

Ben Serkan Baştuğ Empty
MesajKonu: HOŞGELDİNİZ   Ben Serkan Baştuğ I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 8:51 pm

Aramıza hoşgeldiniz... Hak ve Eşitlik Partimizin kuruluşuyla başlayan Halk Hareketimiz, sizlerin desteğiyle inşallah daha da büyüyecek. Teşekkürler...
tc-tim
destekçi
destekçi
tc-tim

Ben Serkan Baştuğ Empty
MesajKonu: Merhaba - Hosgeldiniz   Ben Serkan Baştuğ I_icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 1:21 am

Iyi forum ve birliktelikte paylasilar dilerim.
http://www.tc-tim.com
furkan
moderatör
moderatör
furkan

Ben Serkan Baştuğ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Serkan Baştuğ   Ben Serkan Baştuğ I_icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 8:55 am

HOŞGELDİNİZ.....arkadaşım

Ben Serkan Baştuğ
1 sayfadaki 1 sayfası